Kolla vilka ursnygga löparstrumpor!!

Vilka superläckra löparstrumpor med kompression!!! Kan knappt vänta tills jag får prova dem:-)

20120322-172448.jpg

10 kommentarer Lägg till din

  1. Profilbild för Tina Tina skriver:

    Snygga! Var köper man sådana? Jag får nog ta och köpa ett par och testa. Det är många nu som verkar frälsta i sådana strumpor.

  2. Profilbild för maria mollstedt maria mollstedt skriver:

    Ååå, rosa oxå – du kommer att sväva fram tjejen!! Ta hand om dig nu 🙂

    Kramar till dig.

    1. Tack Maria! Känner mig hängig så kanske ingen träning imorgon MEN jag kommer ABSOLUT gå runt i mina rosa kompressionstrumpor OAVSETT! Förmodligen spegla mig konstant och tycka att jag är urläcker;-) hahahaha. Kraaaamisar! (Kiropraktor kl 10 imorgon)

  3. Profilbild för Annie Annie skriver:

    vilka snygga!!! hoppas de ger bra effekt också 🙂 kram

  4. Profilbild för the B-ROOM stepup2fitness skriver:

    Snygga strumpor! Hur gör du, klipper du sönder de för att kunna ha till fivefingersen ? Jag gjorde med mina 🙂
    Tråkigt att du är hängig vännen! Kram i massor!!!

    1. Hello Gorgeous Betty!! Jag springer inte i fingerfinger skorna, så jag slipper nog att klippa sönder dem MEN om jag skulle göra det så finns det jättecoola grejer att använda utan fotdelen; http://www.sportkompression.se/cep-sleeves-svart?grp=1078133. Ha såå mycket habegär på detta på denna sajt just nu:-) Massor med kramar!

  5. Profilbild för bodycomf bodycomf skriver:

    Åh!! De är ju alldeles rosa och fina!! 🙂

  6. Profilbild för Ann-Louise Ann-Louise skriver:

    Skitsnygga!

  7. Profilbild för beatatjata beatatjata skriver:

    Nice! kan tänka mig att du struttar runt nu och speglar dig ;-). Vi får väl bilder?! Kram!

Kommentera gärna :-)